Tradycyjnie w czerwcu, w Szkole Podstawowej w Jeziorzanach, odbyły się Mistrzostwa Gminy Liszki w trójboju lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Każdego roku, ta impreza sportowa przyciąga ogromną liczbę uczniów z terenu całej Gminy. Nie inaczej było również w tym roku. Na skoczni, bieżni i stanowisku do rzutu piłeczką palantową stawiło się około 150 zawodników. Organizatorzy corocznie podkreślają, że najważniejszym podczas tych zawodów jest udział i fajna zabawa w sport, a osiągnięty dobry wynik jest dodatkiem do tej zabawy. Nasi uczniowie wspaniale bawili się konkurencjami lekkoatletycznym,i a wspomniany dodatek również był ich udziałem. Dwójka naszych uczniów Angelika Lenart z klasy 5 oraz Szymon Kowalik z klasy 4 zdobyli brązowe medale. Ponadto szkołę w tych zawodach reprezentowali: Patrycja Buła, Zuzanna Migdał, Nikola Miś,  Miłosz Such, Patryk Neska, Wiktor Kasprzycki, Jan Klimkowicz, Patryk Zguda.

 

 

 

                                                                                                                       Krzysztof Micał