We wtorek 21 czerwca uczniowie Gimnazjum wzięli udział w Dniu Sportu. Każda klasa mogła wystawić drużynę w trzech konkurencjach: piłce nożnej, piłce siatkowej i piłce koszykowej.

         

       W dniach 15 - 17 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na Dolny Śląsk.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

       W piątek 17 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w Dniu Sportu, który rozpoczął się wspólnym, zdrowym śniadaniem w klasach. Następnie przeszliśmy na boisko, gdzie odbyły się konkurencje zarówno indywidualne, jak i grupowe. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

        W środę 15 czerwca w progi naszej szkoły zawitali uczniowie klas 2 i 3 Szkół Podstawowych, którzy wykazali się umiejętnościami i wiedzą matematyczną podczas konkursu matematycznego "Koziołek".

        We wtorek 14 czerwca Pan Paweł Miś, Wójt Gminy Liszki wręczył nagrody zwycięzcom VI Gminnego Konkursu Matematycznego. Wśród wyróżnionych osób byli uczniowie naszej szkoły - Natalia Skucińska (3a gim.) i Korneliusz Jędras (kl.5).