Nietypowe pożegnanie ze szkołą  przeżyli  trzecioklasiści  z Zespołu Szkół w Liszkach.
Stereotypowa opinia głosi, że szkoła nie jest ulubionym miejscem młodzieży. Nasi uczniowie zadali temu stwierdzeniu kłam. Z piątku na sobotę zorganizowana została w murach naszej szkoły NOC FILMOWA - rozpoczęła się o 20.00, a skończyła o 6.00 nad ranem. W jednej z sal lekcyjnych powstało kino, gdzie wspólnie z opiekunkami: Magdaleną Urban Kopeć i Elżbietą Powązką, opuszczający już naszą szkołę gimnazjaliści,  stali się  kinomaniakami.  Materace, śpiwory, poduszki, koce, przekąski - stanowiły niezbędnik każdego szkolnego wielbiciela nocnych projekcji filmowych.
Bilans nocy filmowej:  zdyscyplinowani, ale niewyspani widzowie, zrelaksowana opieka, pięć filmów: „Footloose”, „Zanim się pojawiłeś”, „Bodyguard”, „Zaplątani” i „Nietykalni” oraz wschód słońca!!!
Noc filmowa odbyła się w przesympatycznej i luźnej atmosferze. Taki sposób spędzania czasu z młodzieżą jest nie mniej cenny niż zwykła lekcja. Dobry film ma równie dużą wartość edukacyjną jak dobra książka. NOC FILMOWA  udowadnia, że szkoła wcale nie musi kojarzyć się z nudą!!!

Magdalena Urban Kopeć

 

     
     

 
 
 
 
 
 

 

Polecane linki

Gmina Liszki

e-dziennik

Oddziały przedszkolne

UKS 2010 Liszki

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Dzwonki szkolne

  810 - 855

   900 - 945

   955 - 1040

   1050 - 1135

   1140 - 1225

   1235 - 1320

   1325 - 1410

   1415 - 1500